Қазақстан  Республикасының бiлiм және ғылым министрлiгi                                                                                                                     КМҚК «Жiтiқара политехникалық колледжi»                                                                                                                                                                 Қорытынды  бағалар ведомосiнiң мәлiметi                                                                                                                                                   Семестр      1           Оқу жылы       2016-2017                тобы НОР-16

                             

Оқушының аты – жөнi                                              Фамилия, имя, отчество

Самопознание

Казахский язык и литер.

Русский язык и литер.

Иностранный язык

Обществознание

Информатика

Математика

Физика

Химия

Физкультура

НВП

средний балл

 

1

Алтыбаева Дарина Булатовна

зач

4

3

4

4

4

3

3

3

4

4

3,60

 

2

Альманкулов Дамир Максутканович

зач

4

4

3

4

4

3

3

3

5

4

3,70

 

3

Асылбеков Серик Ербулатович

зач

3

3

4

4

4

3

4

3

5

4

3,70

 

4

Ахмедов Ерсултан Омирзакович

зач

4

3

4

3

4

3

3

3

4

3

3,40

 

5

Баянов Илья Мисегатович

зач

4

5

5

4

5

5

5

5

4

4

4,60

*

6

Бондарева Анастасия Васильевна

зач

3

3

4

4

4

4

4

4

4

5

3,90

 

7

Вагнер Лаура Алматовна

зач

3

3

4

4

4

3

4

3

4

4

3,60

 

8

Жазитова Камила Кайратовна

зач

4

3

4

3

4

3

4

3

4

4

3,60

 

9

Жакетов Диас Булатович

зач

4

3

4

4

4

4

4

4

5

5

4,10

 

10

Жанаштаев Жанат Бауыржанович

зач

3

3

3

4

4

3

3

3

4

5

3,50

 

11

Жунусов Канат Бахитжанович

зач

4

4

4

4

4

4

4

4

5

5

4,20

*

12

Конысбаев Алдияр Мирасович

зач

4

4

4

4

5

4

4

4

5

5

4,30

*

13

Кушкарбаев Жасулан Ержанович

зач

3

3

4

3

4

3

4

3

5

4

3,60

 

14

Тажитаев Балтабай Аубакирович

зач

4

3

3

3

4

3

3

3

5

5

3,60

 

15

Тюлегенов Адиль Муратович

зач

5

4

5

4

5

4

4

4

5

5

4,50

*

16

Умбетов Александр Еркетаевич

зач

4

3

3

4

4

4

4

4

5

5

4,00

 

17

Хайбуллина Анастасия Равильевна

зач

4

3

3

4

4

3

3

3

3

4

3,40

 

18

Харин Владимир Юрьевич

зач

4

3

3

4

4

4

4

4

5

5

4,00

 

19

Чабан Анастасия Евгеньевна

зач

3

3

3

4

4

3

3

3

4

4

3,40

 

20

Шашлов Александр Вячеславович

зач

4

3

4

4

4

3

3

3

5

4

3,70

 

21

Шваб Вадим Валерьевич

зач

3

3

3

4

3

3

3

3

5

5

3,50

 

22

Шваб Вячеслав Валерьевич

зач

3

3

3

3

3

3

3

3

5

5

3,40

 

23

Шишкин Александр Дмитриевич

зач

5

4

5

4

5

5

5

4

5

5

4,70

*

24

Щукин Кирилл Андреевич

зач

4

4

4

4

4

4

4

4

5

4

4,10

*

25

Юркив Надежда Олеговна

зач

5

5

5

5

5

5

5

5

5

5

5,00

**

 

Қазақстан  Республикасының бiлiм және ғылым министрлiгi                                                                                                                    

 КМҚК «Жiтiқара политехникалық колледжi»                                                                                                                                                                 Қорытынды  бағалар ведомосiнiң мәлiметi                                                                                                                                                   Семестр      2           Оқу жылы       2016-2017                тобы НОР-16

                                 

Оқушының аты – жөнi                                              Фамилия, имя, отчество

Самопознание

Иностранный язык

История Казахстана

Информатика

Химия

Биология

География

Физкультура

НВП

Казахский язык и литер. экз

Русский язык и литер.  экз

Математика   экз

Физика    экз

средний балл

 

1

Алтыбаева Дарина Булатовна

зач

4

3

4

3

4

4

3

5

4

3

3

4

3,67

 

2

Альманкулов Дамир Максутканович

зач

3

4

4

3

4

4

4

4

5

4

3

4

3,83

 

3

Асылбеков Серик Ербулатович

зач

4

4

4

3

4

4

5

5

4

3

4

4

4,00

 

4

Ахмедов Ерсултан Омирзакович

зач

3

3

3

3

3

3

5

5

3

3

3

3

3,33

 

5

Баянов Илья Мисегатович

зач

5

5

5

5

5

5

4

5

5

5

5

5

4,92

*

6

Бондарева Анастасия Васильевна

зач

4

4

5

4

4

4

4

5

4

4

4

4

4,17

*

7

Вагнер Лаура Алматовна

зач

3

3

4

3

4

4

4

5

3

3

3

4

3,58

 

8

Жазитова Камила Кайратовна

зач

4

3

3

3

3

4

4

5

4

3

3

4

3,58

 

9

Жакетов Диас Булатович

зач

4

4

5

4

4

4

5

5

5

4

4

4

4,33

*

10

Жанаштаев Жанат Бауыржанович

зач

4

3

4

3

3

3

5

5

3

3

3

3

3,50

 

11

Жунусов Канат Бахитжанович

зач

4

5

4

4

4

4

5

5

5

4

4

4

4,33

*

12

Конысбаев Алдияр Мирасович

зач

5

4

4

4

4

4

5

5

4

4

4

4

4,25

*

13

Кушкарбаев Жасулан Ержанович

зач

3

3

4

3

4

4

5

5

3

3

3

3

3,58

 

14

Тажитаев Балтабай Аубакирович

зач

3

3

3

3

4

4

5

5

4

3

3

3

3,58

 

15

Тюлегенов Адиль Муратович

зач

5

4

5

4

4

4

5

5

5

4

4

4

4,42

*

16

Умбетов Александр Еркетаевич

зач

4

4

4

4

4

4

5

5

4

3

4

4

4,08

 

17

Хайбуллина Анастасия Равильевна

зач

3

3

3

3

3

3

4

5

3

3

3

4

3,33

 

18

Харин Владимир Юрьевич

зач

4

4

4

4

4

4

5

5

4

4

4

4

4,17

*

19

Чабан Анастасия Евгеньевна

зач

3

4

3

3

3

3

4

4

4

3

3

3

3,33

 

20

Шашлов Александр Вячеславович

зач

4

4

4

4

4

4

5

5

4

4

4

4

4,17

*

21

Шваб Вадим Валерьевич

зач

3

4

4

3

3

3

5

5

3

3

3

4

3,58

 

22

Шваб Вячеслав Валерьевич

зач

3

3

3

3

3

3

5

5

3

3

3

3

3,33

 

23

Шишкин Александр Дмитриевич

зач

5

5

5

4

4

5

4

5

5

4

4

5

4,58

*

24

Щукин Кирилл Андреевич

зач

4

4

4

4

4

4

5

5

4

4

4

4

4,17

*

25

Юркив Надежда Олеговна

зач

5

5

5

5

5

5

5

5

5

5

5

5

5,00

**