Қазақстан  Республикасының бiлiм және ғылым министрлiгi                                                                                                                     МКҚК «Жiтiқара политехникалық колледжi»                                                                                                                                                                 Қорытынды  бағалар ведомосiнiң мәлiметi                                                                                                                                                   Семестр   1            Оқу жылы       2017-2018                тобы ГЭ-17

                               

Оқушының аты – жөнi                                                   Фамилия, имя, отчество

Самопознание

Ф. Теор.о.электрооборуд.и ЭСГП

Ф. Психология общения

Ф. Буровзрывные работы

БМ-01. Прим. проф лексики

БМ-02. Составление деловых бумаг

БМ-03. Разв.и совер. физ. навыков

БМ-04. По-ние истроии… Казахстана

ПМ-04. ТО г.машин, узлов и мех-мов

ПМ-01. Пр. зн.об утр-ве..эл.обор  экз

ПМ-02. Подбор металла для к.  экз

ПМ-03.Технология гор.произ-ва  экз

средний балл

 

1

Антонов Николай Анатольевич

зач

5

4

5

4

4

5

4

4

5

5

5

4,55

*

2

Бадыкова Роза Радиковна

зач

4

5

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4,09

*

3

Байрамов Али Али-Оглы

зач

4

4

4

4

3

зач

3

4

4

3

3

3,60

 

4

Барцевич Артем Валерьевич

зач

5

4

5

4

5

зач

4

4

4

4

5

4,40

*

5

Бужумов Кирилл Иванович

зач

4

4

3

3

3

5

4

4

4

4

3

3,73

 

6

Грищенко Александр Александрович

зач

4

3

3

3

3

5

3

3

3

3

3

3,27

 

7

Зуй Евгений Васильевич    к

зач

4

5

4

4

4

4

4

3

4

4

4

4,00

к

8

Казанов Александр Александрович

зач

4

4

4

3

4

5

4

4

4

4

3

3,91

 

9

Козаченко Оксана Владимировна

зач

4

4

4

4

5

4

4

4

4

4

5

4,18

*

10

Колесник Анастасия Алексеевна

зач

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4,00

*

11

Крутик Елена Геннадьевна

зач

5

4

4

4

4

5

4

4

4

4

4

4,18

*

12

Кушеров Аркадий Нурболович

зач

4

3

3

3

3

3

3

3

3

3

3

3,09

 

13

Майданкина Виктория Викторовна

зач

5

4

3

4

4

5

4

4

3

3

3

3,82

 

14

Медюхо Вячеслав Васильевич

зач

5

4

4

5

5

4

5

4

5

5

5

4,64

*

15

Музапаров Нуржан Бакитович

зач

4

4

3

4

4

3

4

4

4

4

3

3,73

 

16

Нургалиев Арман Мелисбекович

зач

4

4

3

3

3

4

3

3

3

3

3

3,27

 

17

Оджахвердиев Руслан Ахмедович

зач

4

4

3

3

4

зач

3

4

3

3

3

3,40

 

18

Подгорный Никита Дмитриевич

зач

5

4

4

5

4

4

4

4

5

4

4

4,27

*

19

Руденко Владимир Витальевич

зач

4

4

3

3

3

4

4

3

3

3

3

3,36

 

20

Румянцев Руслан Васильевич

зач

5

5

4

5

4

4

5

4

4

4

4

4,36

*

21

Садыков Радислав Владимирович

зач

4

3

3

3

3

3

3

3

3

3

3

3,09

 

22

Сафронова Алина Вячеславовна

зач

4

4

5

5

4

4

4

4

4

4

4

4,18

*

23

Стяжкин Григорий Сергеевич

зач

5

4

4

4

4

5

4

4

4

4

4

4,18

*

24

Тайшибаев Манат Амерханович

зач

4

4

3

3

3

4

3

3

3

4

3

3,36

 

25

Таутенов Адиль Ерболович

зач

4

4

3

4

3

4

3

4

4

4

3

3,64

 

26

Эверт Адель Владимировна

зач

4

4

3

4

3

зач

4

4

4

4

3

3,70