Қазақстан  Республикасының бiлiм және ғылым министрлiгi                                                                                                     

               КМҚК «Жiтiқара политехникалық колледжi»                                                                                                                                                                 Қорытынды  бағалар ведомосiнiң мәлiметi                                                                                                                                                   Семестр      3           Оқу жылы       2017-2018                тобы НОР-16

                                   

Оқушының аты – жөнi                                              Фамилия, имя, отчество

Самопознание

Всемирная  история

Проф. казахский язык

Проф. иностранный язык

Физкультура

Кудьтурология

Черчение

О.технической механики

Электротехника с о.эл-ки

О.информатизации и авт-ции

Горное дело

Основы геологии

История Казахстана  экз

средний балл

Пр-ка в учебно-приозв.мастерских

 

1

Алтыбаева Дарина Булатовна

зач

4

4

4

4

4

4

3

3

4

4

4

4

3,83

4

 

2

Альманкулов Дамир Максутканович

зач

5

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

5

4,17

4

*

3

Асылбеков Серик Ербулатович

зач

4

4

4

5

4

4

4

4

5

4

4

4

4,17

4

*

4

Ахмедов Ерсултан Омирзакович

зач

3

4

4

5

3

4

3

3

4

3

3

3

3,50

4

 

5

Баянов Илья Мисегатович

зач

5

5

5

зач

5

5

5

5

5

5

5

5

5,00

5

**

6

Бондарева Анастасия Васильевна

зач

4

4

4

4

4

4

4

4

5

4

4

4

4,08

4

*

7

Вагнер Лаура Алматовна

зач

4

4

4

4

4

4

4

4

5

4

4

4

4,08

4

*

8

Жазитова Камила Кайратовна

зач

4

4

5

4

4

4

3

4

5

3

3

3

3,83

5

 

9

Жакетов Диас Булатович

зач

4

4

5

4

4

4

4

4

5

4

4

4

4,17

5

*

10

Жанаштаев Жанат Бауыржанович

зач

4

4

4

4

3

3

3

3

4

3

3

3

3,42

5

 

11

Жунусов Канат Бахитжанович

зач

4

5

4

5

4

4

4

4

4

4

4

4

4,17

4

*

12

Конысбаев Алдияр Мирасович

зач

5

4

5

5

4

4

4

4

5

4

4

4

4,33

4

*

13

Кушкарбаев Жасулан Ержанович

зач

3

3

3

5

4

4

3

3

4

3

3

3

3,42

4

 

14

Тажитаев Балтабай Аубакирович

зач

3

4

3

5

4

4

3

3

3

3

3

3

3,42

5

 

15

Умбетов Александр Еркетаевич

зач

3

4

4

5

3

4

4

4

4

3

4

3

3,75

5

 

16

Хайбуллина Анастасия Равильевна

зач

4

3

3

зач

4

4

3

3

4

3

4

3

3,45

5

 

17

Харин Владимир Юрьевич

зач

4

4

4

5

4

4

4

4

5

4

4

4

4,17

5

*

18

Чабан Анастасия Евгеньевна

зач

3

4

4

4

3

3

3

3

4

3

3

3

3,33

4

 

19

Шашлов Александр Вячеславович

зач

4

4

4

5

4

4

4

4

4

4

4

4

4,08

5

*

20

Шваб Вадим Валерьевич

зач

4

3

3

5

3

4

3

4

4

3

3

3

3,50

5

 

21

Шваб Вячеслав Валерьевич

зач

3

3

3

5

3

4

3

3

4

3

3

3

3,33

5

 

22

Шишкин Александр Дмитриевич

зач

5

4

5

5

4

5

4

5

5

4

4

5

4,58

5

*

23

Щукин Кирилл Андреевич

зач

4

4

4

5

4

4

4

4

4

4

4

4

4,08

5

*

24

Юркив Надежда Олеговна

зач

5

5

5

5

5

5

5

5

5

5

5

5

5,00

5

**