Қазақстан  Республикасының бiлiм және ғылым министрлiгi                                                                                                                     МКҚК «Жiтiқара политехникалық колледжi»                                                                                                                                                                 Қорытынды  бағалар ведомосiнiң мәлiметi                                                                                                                                                   Семестр      1           Оқу жылы       2017-2018                тобы НПО-17

                                 

Оқушының аты – жөнi                                                               Фамилия, имя, отчество

Самопознание

Казахский язык и литер.

Русский язык и литер.

Иностранный язык

Всемирная история

История Казахстана

Обществознание

Математика

Информатика

Физика

Химия

Физкультура

НВП

средний балл

 

1

Аблякимова Айслу Мурзабаевна

зач

4

4

4

4

4

5

4

4

5

4

4

4

4,17

*

2

Бирюк Станислав Олегович    к

зач

4

3

5

4

4

4

3

5

4

3

5

4

4,00

к

3

Бондарев Сергей Сергеевич

зач

4

3

4

4

4

4

4

4

4

4

5

4

4,00

 

4

Вершибалов Павел Андреевич

зач

4

3

4

4

4

4

3

4

3

3

зач

4

3,64

 

5

Гаас Никита Валерьевич

зач

3

2

3

3

3

3

3

3

3

3

5

4

3,17

 

6

Габт София Александровна

зач

4

4

5

4

4

4

4

4

4

4

зач

4

4,09

*

7

Дементьева Диана Романовна

зач

4

3

4

4

4

4

3

4

4

3

зач

4

3,73

 

8

Денисова Динара Алексеевна

зач

3

3

4

4

3

3

3

4

3

3

4

4

3,42

 

9

Жиенкулов Азат Тимурович

зач

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

5

4

4,08

*

10

Жубанов Али Еленович

зач

4

3

4

4

4

4

3

4

4

4

4

4

3,83

 

11

Иванова Дарья Сергеевна      с

зач

4

4

5

4

5

5

4

5

4

4

4

4

4,33

с

12

Кирилюк Роман Олегович

зач

3

4

4

4

3

3

3

5

3

3

зач

4

3,55

 

13

Климович Кирилл Владимирович  с

зач

4

4

5

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4,08

с

14

Колесник Ксения Алексеевна

зач

3

3

4

4

3

4

3

4

4

3

4

4

3,58

 

15

Корляков Кирилл Вячеславович

зач

3

3

5

4

3

4

3

4

3

3

3

4

3,50

 

16

Корнишин Игорь Евгеньевич

зач

4

4

5

4

4

4

3

5

3

3

5

4

4,00

 

17

Костенко Анна Александровна

зач

4

3

4

4

4

4

3

4

4

3

4

4

3,75

 

18

Костенко Виктория Константиновна

зач

3

3

3

3

3

3

3

3

3

3

3

4

3,08

 

19

Машаева Жанара Руслановна

зач

3

3

3

4

4

4

3

4

4

3

4

4

3,58

 

20

Павленко Людмила Анатольевна

зач

4

4

5

4

4

5

4

4

5

4

4

4

4,25

*

21

Пеньков Олег Васильевич     к

зач

3

3

5

4

3

4

3

4

3

3

5

4

3,67

к

22

Санакова Амина Нагизкановна

зач

5

4

5

5

5

5

4

4

4

4

4

4

4,42

*

23

Сундетбаев Диас Тимурович

зач

4

3

5

4

3

3

4

4

4

3

4

4

3,75

 

24

Таутенова Гульдана Болатовна

зач

4

3

4

4

4

4

4

4

5

4

4

4

4,00

 

25

Ташева Аида Сагиевна

зач

4

3

3

4

3

3

3

3

3

3

3

4

3,25

 

26

Терпак Карина Витальевна    к

зач

4

3

4

4

3

3

3

4

3

3

4

4

3,50

к

27

Фадеева Юлия Николаевна

зач

3

3

4

4

4

4

3

4

5

3

4

4

3,75

 

28

Черницына Анастасия  Александровна

зач

4

4

4

4

4

4

3

4

4

4

5

4

4,00